درباره کالاتاپس

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

شرکت الماس تابان کردستان در سال 1392 با موضوع صادرات، واردات، خرید و فروش تاسیس شد و در طی همان اویل در زمینه کسب و تجارت بین المللی فعالیت خود را ادامه داد و رشد خوبی تجربه کرد

زمینه فعالیت شرکت

1 - لوازم برقی و غیر برقی، تجهیزات شبکه ،کامپیوتر و سخت افزار و لب تاب، گجتهای هوشمند ، گوشی موبایل و تبلت ، دوربین و سایر کالاهای الکترونیکی

2 - مواد آرایشی بهداشتی، شوینده، پوشاک، کیف و کفش،لوازم خانگی و دکوراسیون


در سال 1398 شرکت با عزمی راسخ و ایمان به تجارتی ایداه ال از طریق فروش اینترنتی اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی با عنوان کالاتاپس ( به معنی کالای برتر ) نمود و سعی دارد کالاها عرضه شده در این فروشگاه با بهترین قیمت به سراسر ایران ارسال نماید .

برای اطمینان هر چه بیشتر هموطنان عزیز با گرفتن مجوزهای لازم از سازمان و نهادهای رسمی کشور سعی کردیم فضای امن و خریدی آسان فراهم کرده باشیم 

1 - مجوز اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

2- ای نماد ( نماد دو ستاره) از وزرات صنعت، معدن و تجارت الکترونیک

3- نشان ملی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال


مرکز اصلی شرکت در کردستان مریوان میدان سرباز ابتدای خیابان انقلاب است و هیچگونه شعب در هیچ جای ایران ندارد .

شماره تماس :

 08734541000--08734551000

ایمیل ارتباط با مدیریت : kalatops.ir@gmail.com

شماره سامانه پیامکی : 5000403070