کالای فروخته شده پس گرفته میشود

 

برای تجربه یک خرید خوب کنارتان هستیم 

تجربه یک خرید موفق همراه رضایت مندی مشتریان در قبال اعتماد به کالاتاپس از اولویت های ماست در این راستا کالا خریداری شده باید در شرایط مطلوب و قابل قبول به دست مشتری برسد 

با این وجود ممکن است مشتری پس از خرید با مشکلاتی روبرو شود که به دلایلی بخواهد کالا را بازگراداند، بخاطر آسودگی خاطر شما تا 7 روز این امکان را برای شما طبق شرایط زیر فراهم کردیم که نسبت به بازگشت کالا اقدام نمائید 


 شرایط محصولاتی که قابلیت بازگشت دارند 

 

 

کالاهای که در سایت در قسمت گارانتی با عنوان تضمین تعویض 7 روزه درج شده اند در صورت اشکال از زمان تحویل به مشتری در طول بازه 7 روزه قابل بازگشت دارند البته با شرایطی که در شرایط بازگردانی برای ارسال کالا ذکر شده است .


توجه :
 
محصولاتی که بصورت مستقل دارای گارانتی بلندمدت هستند تا 7 روز از تاریخ تحویل قابل برگشت هستند و پس از آن در صورت بروز هر گونه مشکل باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و هیچگونه مسئولیتی متوجه کالاتاپس نخواهد بود .

برخی از محصولات که با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی درج شده اند مثل محافظ صفحه نمایش معمولی و شیشه ای و کلیه کالاهای مصرفی و غیر برقی و نظایر آن که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مهلت 7 روزه برای بازگشت ندارند اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل بازگشت خواهند بود .

کلیه کالاهایی که از طرف فروشگاه کالاتاپس به عنوان هدیه ارسال میشوند شامل شرایط بازگشت 7 روزه نمیشوند . 

در صورتی که محصول خریداری شده دارای ایراد فیزیکی میباشد میبایست حداکثر تا 24 ساعت به شماره پشتیبانی واتس آپ در بالای سایت اطلاع دهید .


شرایط بازگشت کالا 

قبل از هر اقدامی حتما از طریق پشتیبانی  به شماره 08734551000 هماهنگی لازم را انجام داده و به هیچ وجه، هیچ کالای را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید .

1- کالای بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه و برچسپ کالاتاپس روی جعبه باشد و شماره سفارش هم قید شود .

2-جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد ، همچنین نوشته و یا برچسپ اضافی روی آن نباشد .

3- چنانچه در خریدتان از کد تخفیف استفاده کرده اید ، از لحاظ قانونی کد تخفیف مورد نظر دوباره قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا تنها مبلغ پرداختی شما برای مرجوع میگردد .

4- مرجوع کردن گوشی با دلیل ( انصراف از خرید ) یا دلایل سلیقه ای ، بدون بازکردن پلمپ جعبه گوشی و از بین رفتن برچسپ امکان پذیر است . 

5- در صورت عیب و ایراد گوشی موبایل از لحاظ ظاهری ، عملکرد و مشکلات سخت افزاری تمام مسئولیت بروی شرکت گارانتی کننده است و هیچ گونه مسئولیتی شامل فروشگاه کالاتاپس نمیشود .

5- کارت هدیه کالاتاپس امکان بازگشت ندارند  . 

 


چنانچه لازم باشد تصویری از کالا ارسال شود به شماره واتس آپ 09394478787 تصاویر لازم را ارسال نمائید .


 

پس از پذیرش کالا توسط کاراشناسان کالاتاپس حداکثر  48 ساعت کاری میباشد که نتیجه تست از همین طریق به اطلاع مشتری خواهد رسید

در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر طی 24 ساعت به حساب مشتری که با آن خرید را انجام داده واریز میشود بدیهی است کلیه مسئولیت واریز وجه مغایر با حسابی که خرید از آن انجام شده بعهده مشتری میباشد .

 


 

انصراف از خرید 

در صورتی که کالا هنوز از انبار فروشگاه جهت ارسال به مشتری خارج نشده باشد طی حداکثر 48 ساعت کاری مبلغ سفارش به حساب مشتری بازگردانده میشود 

اما اگر کالا نزد مشتری میباشد حتما میبایست طی 7 روز به پشتیبانی اعلام شده در سایت اطلاع داده شود 

توجه داشته باشید بازگشت کالا تنها درصورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه پلمپ و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود .


آدرس فروشگاه : کردستان ، مریوان ، میدان سرباز - ابتدای خیابان انقلاب - ساختمان کالاتاپس 

شماره تماس : 08734541000