سوالات متدوال

1-آیا خرید حضوری برای مشتریان امکان پذیر است ؟

از آنجایی که کالاتاپس یک فروشگاه اینترنتی است، تمامی مراحل خرید و تحویل آنلاین انجام میشود لطفا از مراجعه حضوری جهت خرید یا تحویل کالا خودداری کنید . 


2-در چه ساعتی میتوانم تماس بگیرم ؟

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 20 و پنج شنبه از ساعت 9 الی 15 بجز تعطیلات رسمی کشور و روزهای جمعه


3-چه اطمینانی برای خرید و تحویل کالا از فروشگاه آنلاین کالاتاپس وجود دارد؟

کالاتاپس به همین منظور داری سه مجوز رسمی به شرح زیر میباشد که شما عزیزان با خیال آسوده خرید و مراحل تحویل را با اطمینان انجام دهید 

  • دارای نماد اعتماد  از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت 
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی کشور 
  • دارای مجوز از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

4- مسئولیت مرسوله پستی با کدام یک است ؟

مرسولهای پستی که تحویل اداره پست میشود بصورت پک کاملا سالم و بدون مشکل و محصولات گران قیمت (بیش از یک میلیون تومان ) بیمه میشوند چنانچه به هر دلیل مرسوله دریافت از پلمپ خارج و یا لیبل مختوش شده باشد به هیچ وجه مرسوله را از مامور پست دریافت نکنید تمام مسئولیت آن با شرکت پست خواهد بود و کالاتاپس با حس وظیفه به کمک شما پیگیر موضوع خواهد شد .

همچنین اگر مرسوله طی ارسال از پست مفقود شود با تایید شرکت پست مبلغ خرید شما برمیگردد .

5- آیا امکان تغییر آدرس پس از ثبت سفارش وجود دارد ؟

امکان تغییر آدرس پس از ثبت سفارش وجود نخواهد داشت

6- هزینه ارسال چگونه محاسبه میشود ؟

برای سفارشات که از طریق پست ارسال میشود چنانچه بیشتر از 150 هزار تومان باشد رایگان است در غیر اینصورت با هزینه ثابت 15هزار تومان ارسال میگردد

برای سفارشات از طریق تیپاکس هزینه ارسال پس کرایه میشود و در زمان تحویل هزینه برعهده شما است با و باتوجه به وزن،ارزش مالی،حجم و مسافت متغییر است که توسط شرکت تیپاکس محاسبه میشود .

برای سفارشات از طریق پیک موتوری بدون در نظر گرفتن مبلغ خرید مبلغ ثابت 5000تومان دریافت میشود که به هزینه نهایی خریدتان اضافه میگردد .

7-آیا امکان پرداخت هزینه به صورت درب منزل وجود دارد ؟

بله – البته این امکان فقط برای شهر مریوان قابل اجراء است

8- آیا کالاتاپس درجای دیگری شعبه یا نماینده فروش و یا خدمات دارد ؟

خیر مشتریان گرامی کالاتاپس فروش ما فقط از طریق سایت فروشگاه به نشانی www.kalatops.ir انجام میشود و کلیه خدمات از همین طریق انجام میشود و در هیچ جای کشور هیچ گونه نماینده فروش و یا شعبه ندارد .

9- چرا تاکید شده با شماره تلفن ثبت نام کنم ؟

امروزه با توجه به فراگیر شده گوشی موبایل و در دسترس بودن برای همه برای مشتریان برای اطلاع رسانی خرید و مراحل ارسال به شما این روش بهترین روش است و همچنین برای اینکه کدهای تخفیف و جشنوار های فروش ما از دست ندید شماره تلفن راه اطلاع رسانی بهتری است .

10- روشهای اطلاع رسانی مراحل ارسال چگونه است ؟

چنانچه با شماره تلفن ثبت نام شود از ابتدا ثبت سفارش، مراحل تایید سفارش ،آماده سازی سفارش، در حال ارسال و همچنین تا انتهای یعنی ارسال کد مرسوله به مشتری از طریق پیامک به اطلاع مشتری میرسد .

در صورت ثبت نام با ایمیل همین مراحل از طریق ایمیل ارسال میگردد.