شرایط و مقررات استفاده

کلیه اصول و رویه‏‌های کالاتاپس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ثبت نام شما در سایت به معنی قبول تمام شرایط و قوانین مندرج است و چنانچه در آینده تغییری ایجاد شود در همین قسمت انتشار داده میشود 


شرایط خرید از کالاتاپس 

ما سعی داریم و خواهیم کرد  راهی آسان برای خرید برای شما عزیزان فراهم کنیم و مشتری مداری را سرلوحه کار خود کردیم اما امکان دارد مشکلاتی در هنگام خرید پیش آید که به اطلاع شما میرسانیم .

 

1-  امکان دارد بعضا در خریدهای پیش بیاید که قیمت کالای با ارزش خیلی کمتر از قیمت واقعی آن بصورت اشتباه در سایت موجود شده باشد که این حق را برای خود محفوظ میدانیم ضمن اطلاع به کاربر سفارش دهنده نسبت به استراداد وجه واریزی اقدام و کالای مورد نظر را ارسال نکنیم .

 

2- نوجوانان عزیز و کسانی که کمتر از سن قانونی هستند توجه داشته باشید خرید در کالاتاپس بدون محدودیت سنی هم امکان پذیر است ولی تاکید میشود کالاهای خریداری شده را با اطلاع والدین خود انجام دهید و در نظر داشته باشید کلیه مسئولیت کالاهای سفارش داده شده بعهده کاربر سفارش دهنده است . 

 

 


ارتباطات الکترونیکی ما با شما

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات کالاتاپس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کالاتاپس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کالاتاپس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، امکان دارد کالاتاپس برای اعضای فروشگاه خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کالاتاپس را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 5000403070 تنها شماره‌ ایی است که کالاتاپس از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه کالاتاپس را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کالاتاپس ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کالاتاپس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به admin@kalatops.ir اطلاع دهید.